Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Warszawy

10 czerwca uczniowie klas I-III naszej szkoły wraz  z wychowawczyniami p. Iwoną Wojciechowską, p. Klaudią Szymańską, p. Ewą Roguską oraz z p. Elżbietą Roskosz pojechali  do Warszawy.

 

 

 Pierwszym punktem wycieczki było kino 6D. Podzieleni na trzy grupy udaliśmy się na seans filmowy ,,Epoka Lodowcowa”. Poczuliśmy mroźny powiew powietrza. Nad naszymi głowami unosiły się bańki mydlane, oraz krople deszczu, które od czasu do czasu spadały na nasze głowy. Widowisku towarzyszyły niesamowite emocje.

 Następnie udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie zatrzymaliśmy się przy Kolumnie Zygmunta oraz Zamku Królewskim. Szczególną uwagę zwrócili na te zabytki uczniowie klas pierwszych, którzy w ostatnim czasie uczyli się o Warszawie.

 Kolejnym punktem programu wycieczki była najmniejsza fabryka słodyczy w Warszawie czyli ,,Cukier Lukier”. Tam poznaliśmy tajniki tworzenia lizaków i cukierków. Przy pomocy cukiernika własnoręcznie wykonaliśmy kolorowe lizaki.

 Od godziny 13.30 do 14. 30 zwiedzaliśmy Stadion Narodowy.

Pod opieką pani przewodnik obejrzeliśmy strefę piłkarza. Widzieliśmy  szatnię piłkarzy, siedzieliśmy na trybunach, podziwialiśmy boisko. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zachwyceni!  

 W drodze powrotnej zajechaliśmy do McDonald`s. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

 Elżbieta Roskosz

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.