Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Działacza Kultury

W piątek 29 maja w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Działacza Kultury. Uświetnieniem obchodów były występy artystyczne dzieci i młodzieży. Ze szkoły w Prostyni wystąpiły 4 dziewczęta z klasy IV: Dominika Perzyna, Joanna Rogozińska, Wiktoria Talarek i Anna Wiechowska. Grupowo i indywidualnie zaśpiewały piosenki: „Ballada o szczęściu”, „Kalifornia” i „Mały człowiek”. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie Podziękowań za pomoc i wsparcie działań na rzecz upowszechniania Kultury w Gminie Małkinia Górna przez dyrektora GOKiS p. Andrzeja Sadowskiego i p. Adama Przesmyckiego, doradcę Pani Wójt. Piękne szklane statuetki otrzymali pp. Ewa i Wojciech Jakubikowie, prowadzący zespół wokalno-instrumentalny w szkole oraz p. Andrzej Kongiel, twórca ludowy z Prostyni.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.