Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia – święto to jak co roku celebrowali najmłodsi uczniowie naszej szkoły, których hasłem przewodnim było " Niech mycie Cię nie złości - nie ma zdrowia bez czystości".

Na dobry początek członkowie koła czytelniczego z klas II i III pod kierunkiem pani bibliotekarki Ewy Jakubik zaprezentowali krótkie, dowcipne przedstawienie z morałem pt' ' O smoku, który zmienił jadłospis", a uczniowie klasy " 0 " zaśpiewali dziecięcy hit o zdrowiu - " Szczotka, pasta".

Następnie przedstawiciele klas I -III wzięli udział w kalamburach, rozwiązali test dotyczący zdrowego stylu życia, a także zaprezentowali przygotowane wcześniej okrzyki – hasła o zdrowym odżywianiu się.

Za wykonane zadania klasy otrzymały punkty, po których zsumowaniu wyłoniono zwycięzców - I miejsce ex aequo klasa I A i II,  natomiast I B i III zajęły miejsce 2.

Nagrodą dla klas były dyplomy oraz pyszne, soczyste i zdrowe jabłuszko.

Anna Wileńska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.