Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Gminny Przegląd Piosenki Anny Jantar

W niedzielę 22 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się Gminny Przegląd Piosenki Anny Jantar. Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni reprezentowany był przez pięć podmiotów. W kategorii solistów w wieku 9 – lat wystąpiły: Joanna Rogozińska, piosenki: „Cygańska jesień” i „Tyle słońca w całym mieście”; Wiktoria Talarek, piosenki: „Jambalaya” i „Nic nie może wiecznie trwać”; Aleksandra Dmochowska, piosenki: „Moje jedyne marzenie” i „Za każdy uśmiech twój” - Ola sama akompaniowała sobie na gitarze. W kategorii solistów w wieku 14 – 19 lat wystąpiła Aleksandra Kiełek z piosenkami: „Staruszek świat” i „Najtrudniejszy pierwszy krok”. Solistom towarzyszył duet gitarowy: p. Wojciech Jakubik i Grzegorz Rogoziński. W kategorii zespołów wokalno – instrumentalnych wystąpiły: Dominika Dębowiak i Zofia Sobotka, które do własnego akompaniamentu gitarowego zaśpiewały: „Tyle słońca w całym mieście” i „Wielka dama”. Przygotowania odbywały się w szkole pod kierunkiem p. Ewy Jakubik. Jury konkursowe doceniło w młodszej kategorii Wiktorię Talarek przyznając jej drugie miejsce, w starszej solowej kategorii Aleksandra Kiełek zajęła pierwszą lokatę. Pozostałe osoby otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy poświęcili swój czas i energię na przygotowanie się do tego wydarzenia, zachowując w ten sposób pamięć o wspaniałej polskiej piosenkarce – Annie Jantar.

 Ewa Jakubik
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.