Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Warszawska Syrenka-eliminacje szkolne

W środę 11 marca odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla klas I – III szkoły podstawowej. Wzięło w nich udział 12 uczniów. Dzieci miały za zadanie przedstawić jeden utwór o tematyce dowolnej. Przesłuchania odbywały się w bibliotece. W jury konkursowym zasiadły panie: Ewa Szymanik – dyrektor szkoły, Alicja Gąsiewska – bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Prostyni, Ewa Jakubik – bibliotekarka szkolna i Katarzyna Rostek – nauczyciel jęz. polskiego w tutejszym gimnazjum. Po wysłuchaniu wszystkich propozycji, komisja wyłoniła 5 uczestniczek, które będą reprezentowały szkołę w eliminacjach gminnych. Są to:

  1. Monika Mućk z klasy I A,  wiersz „Murzynek Bambo”;
  2. Anita Głębocka z klasy I A, wiersz „Zosia Samosia”;
  3. Natalia Wasieńko z klasy I A, wiersz „Samochwała”;
  4. Aleksandra Dębkowska z klasy II, wiersz „Sum”;
  5. Natalia Kasiak z klasy II, wiersz „Kaczka Dziwaczka”.

    Dziękujemy wszystkim występującym uczniom, a zwycięzcom etapu szkolnego życzymy sukcesów na kolejnych szczeblach rywalizacji.

                  
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.