Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej tenisa

W dniu 13 lutego bieżącego roku miał miejsce w  naszej szkole drużynowy turniej tenisa stołowego dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z naszego powiatu. Wzięła w nim udział młodzież ze szkół w Nurze, Nagoszewie, Broku, Kielczewie, Wąsewie i Kaczkowie oraz Prostyni.

Tenisiści stołowi z prostyńskiego gimnazjum wiedli w nim prym.

I miejsce wśród dziewcząt - gimnazjalistek zajęły – Wioletta Chaberska , Weronika Ziółkowska, Magdalena Strzelczyk i Kinga Maleszewska, II miejsce zdobyły uczennice z Nagoszewa, III z Broku, a kolejne z Wąsewa.

Wśród gimnazjaistów z naszej szkoły I miejsce zdobyli: Krzysztof Jaszczyński, Krzysztof Kowalczyk, Damian Woźniak i Adam Szymański. Na kolejnych miejscach znaleźli się uczniowie ze szkół w: Komorowie, Nagoszewie, Wąsewie i Broku.

W kategorii szkół podstawowych  poszło nam nieco słabiej, dziewczęta w składzie: Zawadzka Martyna, Spaltabaka Anna, Sobotka Zofia zajęły III miejsce, a chłopcy: Szymanik Jakub, Fedorczyk Krzysztof, Skoneczny Paweł V.

Na I miejscu uplasowały  się dziewczęta ze szkoły w Nurze, na II z Nagoszewa, dalsze miejsca należały do szkół w Broku i Kiełczewie.

         Na zakończenie turnieju zwycięzcy otrzymali dyplomy i medale.

                                               Gratulujemy sukcesu!

Anna Wileńska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.