Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Siedlec

11 lutego - w środę klasa II PG wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z klas I i III pod opieką wychowawczyń Anny Wileńskiej i Edyty Borowej oraz pedagoga szkolnego Marty Skorek, wybrała się na interesującą wycieczkę do pobliskich Siedlec.

        Pierwszym punktem naszej wycieczki było Centrum Kultury i Sztuki im.Andrzeja Meżeryckiego, w którym na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce obejrzeliśmy spektakl na motywach wstrząsającej książki Barbary Rosiek „ Pamiętnik narkomanki” -  pt” Wolę żyć”,  w wykonaniu aktorów teatru Es. Przedstawienie w bardzo wymowny sposób uświadomiło młodzieży szkodliwość zażywania narkotyków oraz jak wiele mogą stracić popadając w ten nałóg. Po przedstawieniu uczniowie mieli możliwość spotkania się z panem Piotrem, byłym narkomanem, który wygrał walkę z nałogiem. Opowiedział historię swojego życia i odpowiedział na pytania ze strony młodzieży.

       Kolejną atrakcją wycieczki było siedleckie lodowisko, na którym  wszyscy oddali się szaleństwu zimowego sportu jakim jest łyżwiarstwo. Radości i śmiechu było co niemiara.

Uwieńczeniem wyjazdu był oczywiście Mc Donalds, gdzie po pełnym wrażeń dniu raczyliśmy się hamburgerami, cheeseburgerami, frytkami itd., itp.

       We wspaniałych nastrojach około godziny 18 powróciliśmy szczęśliwie do domu, z planami kolejnej wycieczki do Siedlec w najbliższym czasie.

Anna Wileńska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.