Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Kolędowe Serce Mazowsza 2015 w Węgrowie

W piątek 9 stycznia w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się VII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędowe Serce Mazowsza 2015”. Wzięli w nim także udział uczniowie ze szkoły w Prostyni. W kategorii klas IV – VI wystąpił zespół Prostyński Team z kolędami: :Wśród nocnej ciszy” i „Gdy Pan Jezus się narodził” oraz Dominika Perzyna, która zaśpiewał „Gdy śliczna Panna” i „Już gwiazdeczka się kolebie”; i Joanna Rogozińska wykonująca kolędy: „Triumfy Króla Niebieskiego” i „Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy”. Gimnazjum reprezentowane było przez Aleksandrę Kiełek, która zaśpiewała kolędę „Uciekali” i „Wesołą nowinę”, a także Magdę Oniśk prezentującą utwory: „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i „Jezus malusieńki”. Kolędom towarzyszył akompaniament gitarowy, a w kilku kolędach fortepianowy. Uczniowie ubrani byli w jednolite stroje z logo szkoły. Tegoroczny festiwal wzbogacił przedstawicieli naszej szkoły o nowe przeżycia i doświadczenia.

Do występów przygotowywała uczniów p. Ewa Jakubik akompaniująca na fortepianie, a grą na gitarze wspomagał p. Wojciech Jakubik.

Ewa Jakubik
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.