Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

"Bóg się gdzieś rodzi ..."

„ Bóg się gdzieś rodzi, czemu nie we mnie” pod takim hasłem odbyły się 18 grudnia 2014 roku jasełka szkolne. Inscenizacja przypominająca sceny związane z  przyjściem na świat Zbawiciela, syna Bożego Jezusa Chrystusa w wykonaniu uczniów naszej szkoły - od tych najmłodszych z „zerówki” i klas I – III poprzez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów, przygotowana pod czujnym okiem księdza Adama Banaszka i pani katechetki Doroty Koroś.

Wymownym akcentem tej inscenizacji było żywe dzieciątko, symbolizujące nowonarodzonego Jezuska w objęciach Maryi Matki, wokół którego klęczeli aniołowie, pastuszkowie oraz Święty Józef.

Dzieciątku kolędy skocznie przygrywali nie na lirze, ale równie pięknie na gitarach uzdolnieni muzycznie uczniowie naszej szkoły, podopieczni pani Ewy Jakubik.

Dźwięki kolęd jeszcze na długo będą rozbrzmiewać w naszych uszach.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.