Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Mamy nowy samorząd

W poniedziałek, 15 września 2014 r., w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni odbyło się zaprzysiężenie nowo wybranych członków Rad Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum.

Ta ważna dla społeczności szkolnej uroczystość przebiegała w bardzo podniosłej atmosferze. Najpierw opiekunowie (p. Małgorzata Siwerska (SP)  i Oksana Żochowska (PG)) dokonały  prezentacji składu Rad SU, wymieniając funkcje poszczególnych osób.

 Następnie odbyło się ślubowanie. Towarzyszyło mu odśpiewanie hymnu oraz obecność pocztu sztandarowego.

Na zakończenie głos zabrała dyrektor p. Ewa Szymanik. Przypomniała zebranym o roli, jaką odgrywa SU w życiu szkoły, o prawach i obowiązkach związanych z pracą w Radzie SU, pogratulowała jej nowym członkom oraz opiekunom, życzyła im owocnej i satysfakcjonującej pracy.

Nowe Rady SU Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum z pewnością ochoczo zabiorą się do pracy, a na ich efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Jednym słowem – będzie się działo! :-)

Opiekun SU PG
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.