Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie „O tajnikach pracy dziennikarza, reportera i pisarza – opowiada Tomasz Sekielski”.

W dniu 15 listopada 2017r. uczniowie klasy 3PG oraz kilkoro uczniów klasy VI pod opieką Pani Ingi Dąbrowskiej i Pani Ewy Jakubik uczestniczyło w spotkaniu  ze znanym dziennikarzem Panem Tomaszem Sekielskim  pt. „O tajnikach pracy dziennikarza, reportera i pisarza – opowiada Tomasz Sekielski”.

Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół w Kosowie Lackim, organizatorem było Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu".

Uczniowie mieli możliwość poznania tajników pracy dziennikarskiej, kolejnych etapów rozwoju dziennikarza i reportera a także pisarza.  Mieli także okazję przekonać się, iż tylko wytrwała praca i wiara w to co robimy, może doprowadzić nas do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.