Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Warszawy klas IV-VI

Dnia 8.11.2017r. uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami  Panią Małgorzatą Siwerską, Panią  Oksaną Żochowską i Panią Ingą Dąbrowską wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem programu był spektakl pt.: ,,O dwóch takich, co ukradli księżyc” w Teatrze Rampa. Zrealizowany  z rozmachem inscenizacyjnym, rozśpiewany i roztańczony musical według powieści Kornela Makuszyńskiego przypadł wszystkim do gustu. Był także znakomitym pretekstem do dyskusji o relacjach rodzinnych i o prawdziwych wartościach, jakie powinny być doceniane w życiu każdego z nas.

Następnie po przejeździe na Stare Miasto, czekała nas wspaniała lekcja historii podczas zwiedzania Zamku Królewskiego: apartamenty, sala tronowa, kaplica zamkowa i inne sale wywoływały w nas zachwyt a ciekawe opowieści naszego przewodnika spowodowały, że mogliśmy choć na chwilę przenieść się w czasie.

Po spotkaniu z historią udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik. Zwiedzanie jednej z najnowocześniejszych, europejskich  instytucji  ukazującej związek nauki z rzeczywistością było samą przyjemnością. Mogliśmy w pełni oddać się zabawie a jednocześnie chłonąć wiedzę poprzez odkrywanie i  doświadczanie.

Ostatnim, końcowym punktem naszego wyjazdu był posiłek w Mc Donald’s. To były niezapomniane chwile, które pozostaną w naszych wspomnieniach.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.