Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Wyróżnienie dla Oliwii Oniśk w XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni wzięli udział w XII Edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego. Prace naszych uczniów zostały przygotowane pod opieką Pani Ingi Dąbrowskiej. Tegorocznym tematem dla uczniów szkół podstawowych było napisanie listu do Jana Pawła II , adres: Niebo.

 Konkurs ma charakter literacki i zachęca uczestników do podjęcia wysiłku samodzielnego myślenia i niebanalnego spojrzenia na problemy współczesności i swoje własne.

W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 200 prac z całej Polski wśród nich była nagrodzona praca naszej uczennicy Oliwii Oniśk kl. VII, która otrzymała wyróżnienie. Oliwia za udaną  pracę  literacką i próbę odkrycia wartości, które były bliskie Janowi Pawłowi II została nagrodzona dyplomem oraz kilkoma, ciekawymi pozycjami literackimi.  Warto nadmienić, iż wszystkie nagrodzone prace zostały opublikowane w formie książki przez Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie. Gratulujemy!
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.