Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października w szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły tego dnia byli odświętnie ubrani, w salach lekcyjnych i na korytarzach  czuć było podniosły nastrój. O godz. 11.30 wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego odbyła się część artystyczna pod hasłem „Wyśpiewać chcemy wam życzenia” przygotowana przez uczniów starszych klas pod kierunkiem p. Anny Dołkowskiej-Wileńskiej i p. Ewy Jakubik. Była to śpiewana opowieść o nauczycielach poszczególnych przedmiotów oraz życzenia wyrażone w pięknie  wykonanych pieśniach. Uczniowie okazali swoją wdzięczność także wspólnym tańcem z nauczycielami  i słodkim upominkiem przygotowanym dla pedagogów i pracowników szkoły. Następnie p. dyrektor Ewa Szymanik wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. W tym roku wyróżnieni zostali: p. Inga Dąbrowska, p. Katarzyna Rostek, p. Iwona Wojciechowska, p. Marta Skorek, p. Oksana Żochowska, p. Elżbieta Żurawska, p. Jerzy Maliszewski, p. Wojciech Jakubik, p. Grażyna Bruszewska, p. Grażyna Borowa, p. Małgorzata Olszak i p. Jadwiga Olszewska. Dyrektor poinformowała także, iż Nagrody Wójta Gminy Małkinia Górna otrzymały panie: Małgorzata Bernasiuk i Elżbieta Roskosz.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy serdeczne podziękowania za trud wkładany w nauczanie oraz wychowanie dzieci i młodzieży. Życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.