Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Warszawy

Dnia 04 października 2017 r. uczniowie klas 0-III wraz z 5 opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było zwiedzanie gmachu TVP oraz ZOO. Po przyjeździe pod budynek Telewizji Polskiej udaliśmy się wraz z przewodnikiem do środka. Poznaliśmy szczegóły pracy ludzi. Zobaczyliśmy to wszystko czego nie widać podczas transmisji telewizyjnej, ile urządzeń i ludzi je obsługuje. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od zwiedzania studia gdzie kręcony jest program "Domisie". Następnie przeszliśmy do studia "Pytanie na śniadanie". Domowe scenografie, wygodne kanapy, kwiaty, kuchnia to wszystko robiło wrażenie. Zaskoczył nas, unoszący się jeszcze w powietrzu zapach potraw, które były przygotowywane tego dnia w porannym programie. Ostatnim punktem było muzeum telewizji gdzie zgromadzone są przeróżne sprzęty. rekwizyty. używane dawniej do nagrania programów i filmów. Po wizycie w gmachu TVP pojechaliśmy do ZOO, gdzie mieliśmy okazję poznać zwyczaje i zobaczyć z bliska zwierzęta, które znamy z fotografii i opowiadań. Niektóre naprawdę budzą grozę, a niektóre chciałoby się zabrać do domu. 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.