Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie z policjantami

   2 listopada 2017r.  w   Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni odbyło się spotkanie uczniów klas O – IV  z policjantami z  Komisariatu Policji w Małkini Górnej dotyczące zachowań agresywnych wśród dzieci oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Metodą burzy mózgów dzieci próbowały wyjaśnić czym jest agresja. Przez kilka minut zatrzymaliśmy się również  przy pojęciu emocji i sposobach ich wyrażania. Uczniowie byli zainteresowani tematem , podpowiadali własne sposoby na zapobieganie zapobieganie agresji. W końcowym etapie spotkania uczniowi pytali o sprawy związane z grami komputerowymi. Temat bardzo aktualny, ponieważ młodzi ludzie czasem bez żadnych ograniczeń grają, nie myśląc o konsekwencjach swojego zachowania.

            Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali upominki w postaci odblasków, po to, żeby bezpiecznie poruszać się w drodze do i ze szkoły. 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.