Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017r. w Szkole Podstawowej w Prostyni miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Poprzedziła ją msza święta w Bazylice Mniejszej w Prostyni. Następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele i pozostali pracownicyszkoły udali się do hali sportowej, gdzie kontynuowano obchody. 
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Małkinia Górna pani Bożena Kordek oraz pani Danuta Barszcz. Dyrektor szkoły oficjalnie powitała uczniów klas oraz wszystkich zgromadzonych życząc im wytrwałości i sukcesów w nowym roku szkolnym. 
Pani Wójt podziękowała pani Bożenie Borowej  za zaangażowanie i trud włożony w pracę dyrektora Szkoły Podstawowej w Kańkowie. Złożyła również wszystkim życzenia, aby był to dobry rok pełen sukcesów i pozytywnych chwil.
Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.