Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

VII Piknik Rodzinny

26 sierpnia 2017r. na placu przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni odbył się VII Piknik Rodzinny „Zadbajmy o uśmiech dziecka”. W słoneczne sobotnie popołudnie teren naszej szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy. Uczestnicy wchodząc na boisko przynosili ze sobą kolorowy wiatrak, za który na wstępie otrzymali karnety na lody, ciepły posiłek, ciast i sok. W trakcie pikniku rozstrzygnięto wiatraczkowy konkurs i nie tylko zwycięzcy, ale każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Honorowym gościem imprezy była Pani Bożena Kordek Wójt naszej gminy, która oficjalnie rozpoczęła spotkanie. Piknik prowadził Pan Adam Brylewski, który zabawiał wszystkich uczestników. Dzieci miały okazje popływać w dużym basenie na rowerkach wodnych, korzystać z atrakcji wesołego miasteczka,  pomalować twarze. Rodzice zadbali o gastronomiczna część imprezy, przygotowując poczęstunek dla wszystkich. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Prostyni także przybyli na piknik, aby zaprezentować wyposażenie wozu i zorganizować zabawę z udziałem wody dla wszystkich chętnych. Dziękujemy strażakom za dobrą współpracę z naszą placówką. Tradycyjnie również gościliśmy zaprzyjaźnionych motocyklistów. Mogliśmy podziwiać bardzo atrakcyjne pojazdy dwukołowe, a także skorzystać z przejażdżki. Pan Marek Mudant specjalista do spraw nieletnich przeprowadził warsztaty dla chętnych uczniów dotyczące zagrożeń współczesnego świata. Mówił o konsekwencjach zażywania  środków zmieniających świadomość, a także o nieumiejętnym korzystaniu z Internetu i grach komputerowych. Najmłodsi uczestnicy mogli bawić się w kąciku gier i zabaw specjalnie dla nich przygotowanym. Nauczyciele naszej szkoły czuwali nad dziećmi, prowadzili zajęcia motoryczno – sensoryczne, plastyczne i inne. Uczestnicy konkursów również otrzymali nagrody.

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

  1. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Małkini Górnej
  2. Stowarzyszeniu „PARAFIADA”
  3. Firmie „BDART” z  Małkini  Górnej
  4. Panu Mirosławowi Helcbergielowi – UNIQA
  5. Panu Michałowi Flak
  6. Panu Piotrowi Flak.Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.