Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Z kopyta kulig rwie...

Dnia 18 stycznia 2017r.  klasa V i VI pod opieką p. Ingi Dąbrowskiej i p. Agaty Młynarczyk  wzięły udział w kuligu, trasa: Prostyń – Borowe, punkt docelowy: Plac  Nadzoru Wodnego w Borowem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej. Tam też zorganizowaliśmy nasze ognisko oraz wszelkie zabawy i konkursy: przeciąganie liny, skok przez bałwana, zjeżdżanie na sankach i workach, wyścigi drużynowe na czas, zjeżdżanie z górki itp.

Radości i zabawy nie było końca, po konkursach przyszedł czas na posiłek, czyli kiełbaski z ogniska i gorąca herbata na rozgrzanie. Czas powrotu zbliżał się nieuchronnie, ale nie mogliśmy się doczekać gdy znów zasiądziemy na sankach.

Ten kulig pozostawi w nas niezapomniane wrażenia bardzo udanej zabawy. Mamy nadzieję, że uda nam się przeżyć to jeszcze nieraz.

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji p. Rafałowi Dąbrowskiemu kierownikowi Nadzoru Wodnego w Borowem za udostępnienie placu i przygotowanie ogniska, a także p. Łukaszowi Borowemu sołtysowi wsi Borowe za transport podczas kuligu.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.