Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Lekcja wolontariatu w gimnazjum

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma, 

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

                                      Jan Paweł II

 

 

9 stycznia na godzinie wychowawczej, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół pod nazwą „Szkolny Klub Wolontariatu”, została przeprowadzona lekcja w klasach I-III naszego gimnazjum na temat: Co to jest wolontariat? Opiekun SU p. Oksana Żochowska wraz z pedagogiem p. Martą Skorek przygotowały prezentację i przeprowadziły zajęcia, na których młodzież zmierzyła się z tematyką WOLONTARIATU. Uczniowie pracując w grupach, uzupełniali karty pracy: Co to jest wolontariat? Jakim powinien być wolontariusz? Po przedstawieniu wyników pracy uczniów, panie zaprosiły na  piątkowe spotkanie chętnych do wstąpienia do szkolnego klubu wolontariatu.   

 

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.