Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji Narodowej

14 pażdziernika 2016 roku o godz.9.00 w hali sportowej naszej szkoły odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku był to moment, aby docenić codzienną pracę wszystkich pracowników oświaty. Uczniowie klasy 3B pod opieką wychowawcy Małgorzaty Bernasiuk przygotowali przedstawienie pt."Ananasy z trzeciej klasy", ich koledzy i koleżanki z klasy 3A wyrecytowali pięknie wiersze.Występ uświetniły piosenki w wykonaniu szkolnego chóru , a na zakończenie dziewczęta ze szkolnego kółka tanecznego zaprezentowały taniec do utworu "Cztery pory roku".

W podziękowaniu za trud w wychowanie i edukację wszystkim zgromadzonym na sali pracownikom uczniowie klas młodszych wręczyli lizaczki, a gimnazjaliści kwiaty.Po występach uczniów Pani dyrektor podziękowała uczniom za pięknie przygotowaną część artystyczną i odczytała życzenia skierowane do pracowników przez Panią wójt gminy Małkinia Górna, a także wręczyła nagrody pracownikom naszej szkoły.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.