Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Serpelicach

14 września 2016 r. grupa  uczniów naszego Gimnazjum, wraz z opiekunami: ks. Łukaszem Suszko i panem Wojciechem Jakubikiem uczestniczyła w  Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży w Serpelicach. Dzień Młodzieży został zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Tegoroczny Dzień Młodzieży przebiegał pod hasłem: „Bądź świadkiem miłosierdzia” i był podziękowaniem za przeżycie Światowych Dni Młodzieży. Głównym punktem spotkania była uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem biskupa Tadeusza Pikusa, którą poprzedził koncert ewangelizacyjny Arkadio. Spotkanie zakończyło się przejściem przez symboliczną Bramę Miłosierdzia.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.