Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Dziecka

1 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się festyn dla dzieci i młodzieży  pod hasłem: "Dzień Dziecka na sportowo i zdrowo". Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy wiekowe. Każda grupa, pod okiem nauczycieli odpowiedzialnych za przygotowanie zajęć i wychowawców, uczestniczyła w 3 różnych formach aktywności. Dzieci na pierwszej stacji naszego pikniku poznawały zasady zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia poprzez rozwiązywanie różnych ciekawych zadań, na drugiej stacji przygotowywały pożywne i zdrowe dania , a na trzeciej musiały się wykazać sprawnością fizyczną. Wszystkie aktywności podlegały ocenie jury. Każda klasa została nagrodzona pamiątkowym dyplomem i upominkami. Ten dzień upłynął nam pod znakiem radości i zabawy. Ponadto musieliśmy zjeść wszystkie pyszne dania, które przygotowaliśmy.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.