Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie z biskupem

        26 maja 2016r.  naszą szkołę odwiedził wyjątkowy Gość – Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus. Pani dyrektor Ewa Szymanik  wspólnie  z przedstawicielami Rady Rodziców p. Magdaleną Wujek i Pawłem Złotkowskim powitali dostojnego Gościa  przed budynkiem szkoły. Następnie Jego Ekscelencja udał się na halę sportową na spotkanie z nauczycielami, uczniami oraz pracownikami szkoły. Społeczność szkolna przywitała Ks. Biskupa  „Barką”, ukochaną pieśnią  Jana Pawła II - Patrona naszej szkoły. Pani dyrektor  przedstawiła historię szkoły, a następnie oddała głos uczniom. Część artystyczna składała się z wiosennego tańca  kwiatów i żabek, piosenek śpiewanych przez harcerzy, oraz pantomimy  pt: „ SERCE ”. Zakończyła się belgijką  z udziałem uczniów, pani dyrektor, księdza Tomasza Szmurło - sekretarza  ks. Biskupa, nauczycieli oraz rodziców.
W dalszej części spotkania głos zabrał Ks. Biskup Tadeusz Pikus.  Podziękował za  ciepłe przyjęcie  i w nawiązaniu do części artystycznej skierował kilka słów  do uczniów, angażując do rozmowy dzieci z  najmłodszych klas.   Tematem rozważania  była pantomima pt:” SERCE”.  Na zakończenie uroczystości Jego Ekscelencja  złożył  wpis w księdze pamiątkowej naszej szkoł i spotkał się z Radą Pedagogiczną.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.