Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Goście z Białegobłota w prostyńskiej szkole

18 maja w godzinach południowych pod bramę Zespołu Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni zajechały dwa wycieczkowe autokary. Byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Białymbłocie w gminie Długosiodło. W urodziny swojego Patrona (także Patrona szkoły w Prostyni) zrobili sobie wycieczkę do obozu w Treblince, do naszej szkoły i do naszego sanktuarium. Uczniowie wraz z wychowawcami rozgościli się na boisku szkolnym i integrując się   z miejscowymi rówieśnikami rozegrali mecze piłki nożnej. Rywalizowali ze sobą i chłopcy, i dziewczęta. Były emocje i sportowa rywalizacja. A wynik rozgrywek? Nieważny, najistotniejsza była tu zabawa. Po wysiłku fizycznym i napięciu wywołanym kibicowaniem, goście przygotowali sobie posiłek przy ognisku.

Mamy nadzieję, że uczniom z Białegobłota podobała się nasza szkoła i nasza nadbużańska przyroda. Być może jeszcze nie raz nas odwiedzą. 

  
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.