Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej tenisa o puchar proboszcza

W dniu 4 lutego 1016r. w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni odbył się Zimowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza Parafii Prostyń. Już po raz 14 organizowaliśmy go wspólnie ze Szkołą Podstawową w Kiełczewie w czasie ferii zimowych. Przeprowadziliśmy rozgrywki w trzech kategoriach: klasy IV - VI szkoły podstawowej, klasy I-III gimnazjum i starsi do lat 30, open od lat 30.Turniej rozegraliśmy systemem do dwóch przegranych tzw. systemem rosyjskim i do trzech wygranych setów. Drużynowo I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Prostyni, II miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzełku, III miejsce Szkoła Podstawowa w Kiełczewie. Kategorię klas IV - VI z naszej szkoły reprezentowali następujący uczniowie:

chłopcy: Zębrowski Mateusz kl. VI- II miejsce,

Złotkowski Wiktor kl. IV- IV miejsce,

Jakubik Kacper kl. IV- VII miejsce,

dziewczęta: Królik Patrycja kl. VI- I miejsce,

Skorek Ewelina kl. VI- III miejsce,

Dłuska Julia kl. VI- VIII miejsce.

Opiekunem uczniów i jednym z sędziów był Jerzy Maliszewski.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.