Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi uczniowie na Grand Prix w biegach przełajowych

Niska temperatura nie odstraszyła naszych uczniów, którzy rokrocznie uczestniczą w Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. XVII edycja tego cyklu odbyła się 22 stycznia w lasku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini. Jest to pierwszy bieg w edycji siedmiu biegów organizowanych co miesiąc od stycznia do września. W październiku odbywa się podsumowanie wszystkich biegów i losowanie nagrody głównej- roweru górskiego, ufundowanej przez Wójta Gminy Małkinia Górna. Zwycięzcy biegów wiedzą, że aby wygrać trzeba wcześniej ciężko pracować. Również 17 października 2015r. nasi uczniowie stawili się licznie na starcie, aby wziąć udział w biegach i podsumowaniu XVI edycji Grand Prix Małkini. Spośród zawodników startujących w przynajmniej pięciu biegach została wylosowana nagroda główna- rower. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do naszego ucznia z klasy VI Eryka Siwińskiego.
Należy podkreślić bardzo liczny udział zawodników i zawodniczek ze szkoły w Prostyni w biegach przełajowych w Małkini Górnej. Startujemy jako Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Prostyń. Już od kilku lat nasza szkoła zajmuje I miejsce w klasyfikacji generalnej, a uczniowie zdobywają puktowane miejsca. Opiekunem zawodników jest Jerzy Maliszewski.

Zdjęcia są własnością GOKiS w Małkini Górnej

Jerzy Maliszewski
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.