Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Zaprzysiężenie SU szkoły podstawowej i gimnazjum

W poniedziałek, 28 września 2015 r., o godz. 11.30 w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowo wybranych członków  Samorządów Uczniowskich Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz ich opiekunów. Ta tak ważna dla społeczności szkolnej uroczystość przebiegała w bardzo podniosłej atmosferze. Najpierw dokonano prezentacji obu  SU, wymieniając funkcje poszczególnych osób, od przewodniczących począwszy, a następnie odbyło się ślubowanie. Towarzyszyło mu odśpiewanie hymnu oraz obecność pocztu sztandarowego. Nowe Samorządy Uczniowskie z pewnością ochoczo zabiorą się do pracy, a na ich efekty nie trzeba długo czekać. Jednym słowem – będzie się działo! :-)

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.