Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Ślubowanie klasy I szkoły podstawowej

 

Dzień 28 września 2015 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla klasy pierwszej. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni.

 

Uroczystość prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Powitała dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów. Dzieci klasy pierwszej pod kierunkiem wychowawczyni p. Ewy Roguskiej przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne (przepiękny polonez). Wykazały się również wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny i znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię. Po występie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie odbyło się pasowanie na ucznia. Klasa wystrojona w czapeczki i kokardki stanęła na środku sali. Pani dyrektor ogromnym ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia. Potwierdzeniem tego ważnego wydarzenia były stemple pierwszaków w księdze pamiątkowej wykonane dwoma palcami. Rodzice wręczyli dzieciom upominki, a pani dyrektor przekazała legitymacje szkolne.

 

Ewa Roguska

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.