Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Włoch

W maju 2014 roku odbyła się wycieczka do Włoch wieńcząca naukę gimnazjalistów w Zespole Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Prostyni. Wycieczka odbyła się za pośrednictwem Biura Podróży Sośniny.

Wycieczka trwała 7 dni. Podczas podróży mieliśmy okazję zwiedzić najbardziej znane i najpiękniejsze miejsca Włoch: Wenecję, Rzym, Watykan. Liczne zabytki uświadamiały nam ogrom przeszłego państwa rzymskiego. Również współcześnie wybudowane obiekty okazały się bardzo interesujące. Niezapomniane wrażenia pozostawiła nam Mirabilandia – największy włoski park rozrywki położony nad Adriatykiem. Po drodze nie zapomnieliśmy wstąpić do Wiednia, gdzie w roku 1683 na wzgórzu Kahlenberg miała miejsce związana z naszym krajem Odsiecz Wiedeńska.

Grzegorz Rogoziński kl. III
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.