Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Ostrowi Maz. kl. I-III

Dnia 24.04.2014r. wzięli udział w wycieczce do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostrowi Maz. Nad przebiegiem wyjazdu i bezpieczeństwem uczniów czuwały panie Iwona Wojciechowska i Anna Grzymała. Uczniowie zapoznali się z pracą lekarza, ratownika i pielęgniarki oraz zobaczyli, jak wygląda oddział ratunkowy od "środka". Lekarz dyżurny oprowadził nas po wszystkich pomieszczeniach, pokazał nowoczesną aparaturę. Następnie bardzo ciekawie opowiadał o pomocy medycznej w stanach nagłego zagrożenia zdrowia lub życia w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Uczniowie poznali wyposażenie karetki pogotowia, mogli też zasiąść za kierownicą pogotowia ratunkowego.

Na koniec uczniowie pięknie podziękowali za przekazane wiadomości. Ta wizyta stanowiła cenne doświadczenie dla uczniów.

Iwona Wojciechowska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.