Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Z wizytą w Straży Pożarnej

24 kwietnia 2014r. uczniowie klasy I i III wraz z panią Iwoną Wojciechowską i Anną Grzymałą odwiedzili Straż Pożarną w Ostrowi Maz. Pan Adam Kotowski- dowódca zmiany, w bardzo interesujący sposób opowiedział uczniom o trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaków, zaprezentował sprzęt, samochody strażackie, pokazał próbny alarm. Chętni mogli przymierzyć strój, w którym strażacy wyjeżdżają na akcje, uczniowie mogli też zasiąść za kierownicą wozu strażackiego.

Dziękujemy komendantowi za wyrażenie zgody na zwiedzanie jednostki, oraz będącym w tym dniu na dyżurze strażakom, którzy przybliżyli naszym uczniom, jak odpowiedzialna i trudna jest służba w straży pożarnej.

Iwona Wojciechowska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.