Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Światowy Dzień Zdrowia

Dnia 7 kwietnia 2014r. odbył się w naszej szkole Światowy Dzień Zdrowia przygotowany z myślą o rozwijaniu umiejętności pielęgnowania naszego zdrowia.

W tym roku Dzień Zdrowia przebiegałpod hasłem: "W zdrowym ciele zdrowy duch". Jeśli chcemy długo zachować zdrowie, to już wśród najmłodszych powinniśmy utrwalać dobre nawyki zdrowotne. Uczniowie kl. I recytowali wiersze i śpiewali piosenki dotyczące zdrowia. Zaprezentowali przedstawienie "Z wizytą u dentysty". Bohaterowie inscenizacji bardzo przekonywującoprzekazali ideę dbania o zęby, ważną zarówno w młodszym jak i starszym wieku.
Wiele radości wszystkim uczestnikom imprezy sprawiło wspólne śpiewanie piosenek. Uczniowie kl. I-III wzięli udział w konkursie "Wiem, jak dbać o zdrowie". Wykazali się dużą wiedzą, zwyciężyły "jabłka" i "śliwki".
Na zakończenie uroczystości p. M. Bernasiuk przeczytała "Bajkę o witaminkach".
Jeżeli chcemy zachować swoje zdrowie, dbajmy o nie i prowadźmy aktywny tryb życia.

Iwona Wojciechowska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.