Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 19 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział także przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Prostyni: solistka – Aleksandra Kiełek z klasy VI i duet - Aleksandra Dmochowska z klasy IV i Zofia Sobotka z klasy V. Ola akompaniując sobie na gitarze zaśpiewała kolędę „Lulajże Jezuniu”. Za swoje wykonanie otrzymała II miejsce w kategorii solistów szkół podstawowych. Ola i Zosia przy wtórze gitar zaprezentowały kolędę „Wśród nocnej ciszy”. W kategorii duetów ze szkół podstawowych ich interpretacja zajęła I miejsce. Dziewczęta otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz uścisk ręki przewodniczącej jury p. Bernadety Wiatr.

Uczestniczki przeglądu przygotowały się pod kierunkiem Ewy Jakubik.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.