Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

"Bóg się rodzi w człowieku"

W czwartek 19 grudnia 2013r. w udekorowanej sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność prostyńskiej szkoły, aby obejrzeć inscenizację o narodzeniu Chrystusa, przygotowaną pod kierunkiem p. Doroty Koroś i księdza Adama Banaszka.
 Wokół żłóbka z dzieciątkiem pojawili się Maryja z Józefem, aniołowie i ludzie poszukujący prezentów dla najbliższych.

Młodzi aktorzy w towarzystwie grupy wokalno- instrumentalnej wprowadzili zebranych w radosny nastrój Bożego Narodzenia.

Przedstawiciele 14 drużyny harcerskiej „Sokoły” na ręce pani Ewy Szymanik, dyrektor szkoły, przekazali Betlejemskie Światło Pokoju. Druhny i druhowie odebrali je 16 grudnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Na zakończenie pojawiły się prezenty. Były to nagrody dla uczniów wyróżnionych w szkolnym konkursie pod hasłem „W mojej szkole fajnie jest”.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.