Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka klasy I i II do Warszawy

Dnia 6 grudnia uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej wraz z p. Iwona Wojciechowską i Ewą Roguską wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy.

W Polsce szalał huragan "Xawery", ale nas to nie odstraszyło, pełni optymizmu wyjechaliśmy do Warszawy. Najpierw pojechaliśmy do Multikina na film "Ratujmy Św. Mikołaja". Zadowoleni z pomyślnego zakończenia filmu pojechaliśmy do Centrum Nauki Kopernik. Odkrywaliśmy tajemnice nauki, wyśmienicie się przy tym bawiliśmy. Mogliśmy przeżyć "lot dywanem", "trzęsienie ziemi" i wiele innych doświadczeń. Na zakończenie wycieczki, w drodze powrotnej, zjedliśmy poczęstunek w McDonald's

Bardzo podobała nam się wycieczka. Teraz wiemy, że nie straszne nam huragany!
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.