Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Zjednoczeni z tymi, którzy odeszli

Listopad tradycyjnie łączy się z refleksją związaną z Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym. Zatłoczone okolice cmentarzy, ukwiecone i rozświetlone groby i ta niezwykła, serdeczna i podniosła atmosfera, towarzysząca spotkaniom rodzinnym, w której dominuje pamięć o tych, którzy odeszli.

            31 października odbył się apel pt. „Zjednoczeni z tymi, którzy odeszli” poświęcony uroczystości Wszystkich Świętych. Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klasy III gimnazjum i grupa wokalna ze szkoły podstawowej pod opieką p. Edyty Borowej i p. Ewy Jakubik.

            Podczas akademii snuliśmy refleksje na temat przemijania ludzkiego życia, a tekst piosenki „Wędrówką życie jest człowieka” uświadomił obecnym, jak ulotne jest życie doczesne. Pamięcią otoczyliśmy również zmarłych nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.