Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka rowerowa klasy VI

Dnia 7 października uczniowie klasy VI wraz z p. Danutą Barszcz i p. Ewą Jakubik wybrali się na wycieczkę rowerową do Złotek w celu spędzenia czasu przy ognisku oraz poznania historii sosny zwyczajnej, która jest pomnikiem przyrody.

   Najpierw pojechaliśmy pod około 200-letnie drzewo, aby przyjrzeć się jemu. Pięknie, samotnie reprezentowało się na tle jesiennego krajobrazu pól i łąk. Posiadało wiele ciemnozielonych, rozłożystych konarów, pnących się ku dołowi. Wyglądało cudownie! Potem chłopcy rozpalili ognisko na posesji państwa Decyków i wszyscy zjedli kiełbaski, ciasto i wypili gorącą herbatę. Następnie mieszkaniec wsi, którego zaprosiliśmy na spotkanie opowiedział nam, co działo się w Złotkach oraz innych pobliskich miejscowościach podczas II wojny światowej. Na zakończenie zagraliśmy w piłkę nożną. Po krótkiej zabawie z wielką niechęcią musieliśmy wracać do swoich domów.

   Bardzo podobała nam się ta wycieczka i szybko jej nie zapomnimy. Chcemy jeszcze raz!

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.