Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Ślubowanie klasy I szkoły podstawowej

Dnia 30 września2013 roku o godz.10.30 odbyło się ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. W uroczystości tej wzięła udział klasa pierwsza z wychowawczynią Iwoną Wojciechowską, Dyrektor Zespołu Szkół Gminnych Ewa Szymanik, Wicedyrektor Iwona Maliszewska, grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej oraz licznie zgromadzeni rodzice. Przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego. Pani wychowawczyni klasy pierwszej zapoznała i wdrażała swoim uczniom do pełnienia różnych obowiązków wynikających z faktu rozpoczęcia nauki w szkole. Klasa pierwsza przygotowała na dzień ślubowania część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed licznie zgromadzoną publicznością. Obecni na ślubowaniu ocenili umiejętności uczniów. Wszystkie zadania uczniowie wykonali bardzo dobrze. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiła część oficjalna uroczystości. Uczniowie złożyli przysięgę na sztandar szkoły. Ważnym punktem było też uroczyste ślubowanie rodziców na sztandar szkoły zaczynające się od słów '' Mam dziecko w szkole....". Następnie Pani Dyrektor pasowała każde dziecko z klasy pierwszej na ucznia poprzez dotknięcie jego ramienia dużym ołówkiem. Złożyła też życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Delegacja klasy pierwszej wraz z rodzicami złożyła symboliczny kwiatek i zapaliła znicz pod tablicą Patrona Szkoły. Wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne a rodzice niespodzianki- upominki. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.