Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Ślubowanie klasy pierwszej

Dzień 24 września 2012 r. zapadnie na długo w pamięci 19 uczniów klasy I naszej szkoły, gdyż tego dnia zdali swój pierwszy egzamin i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Prostyni.

Do uroczystości ślubowania uczniowie przygotowywali się pod okiem wychowawczyni, pani Ewy Roguskiej, od początku roku szkolnego. Uczyli się piosenek, wierszy, poznawali środowisko szkoły. Uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej z tej okazji małej Sali gimnastycznej. Również uczniowie tego dnia przybyli do szkoły w strojach galowych, w otoczeniu swoich bliskich.

Na początek uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny. Trema była ogromna, ale wszystko wypadło wspaniale. Bardzo ważnym punktem było uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, zaczynające się od słów „Ślubuje uroczyście….”. a kończące się słowami „…..będę kochał swą Ojczyznę”. Następne uczniowie zostali pasowani przez panią dyrektor na ucznia, przy pomocy symbolicznego ołówka. Wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Od rodziców dzieci otrzymały upominki-niespodzianki. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami.

Pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

 SmileSmileSmileSmileSmile
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.