Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Konkurs czytelniczy

Rok 2013 ogłoszony został rokiem Juliana Tuwima, w związku z czym 9 maja został przeprowadzony konkurs czytelniczy dla klas I – III pod tytułem „Wokół wierszy Juliana Tuwima” przygotowany przez bibliotekę szkolną. W jury konkursowym zasiadły: p. Ewa Jakubik – biblitekarka szkolna, p. Alicja Gąsiewska – pracownik biblioteki publicznej oraz Milena Rostek – przewodnicząca Samorządu Szkolnego Publicznego Gimnazjum. W konkursie wzięło udział 9 uczniów po troje z każdej klasy. Mieli do wykonania następujące zadania: z rozsypanki wersów ułożyć cały wiersz „Bambo”, odczytać jeden z wierszy Tuwima, uzupełnić tekst wiersza „Ptasie plotki” z lukami oraz wyrecytować wiersz „Okulary”. Najwięcej punktów otrzymała Dominika Dębowiak, drugie miejsce zajęli Magdalena Łubkowska i Piotr Perzyna, trzecią lokatę zajął Mariusz Wujek, a wyróżnienie otrzymała Julia Dłuska. Uczniowie ci zostali nagrodzeni dyplomami i książkami z wierszami Juliana Tuwima, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie batoniki.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.