Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

V Mała Spartakiada Gminy Małkinia Górna

W środę 8 maja 2013r. w Szkole Podstawowej nr2 w Małkini Górnej odbyła się V Spartakiada Gminy Małkinia Górna. Cieszy się ona ogólnym powodzenie, więc do udziału w rywalizacji najmłodszych uczniów z terenu naszej gminy zadeklarowały wszystkie szkoły podstawowe. Impreza miała charakter dwudniowej rywalizacji (jesienią i wiosną). Na klasyfikację końcową składała się suma punktów ze wszystkich konkurencji z rywalizacji dzieci w roczniku 2003 i młodszych z danej szkoły.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP nr2 w Małkini Górnej
  2. SP w Glinie
  3. SP w Prostyni
  4. SP nr1 w Małkini Górnej
  5. SP w Kiełczewie
  6. SP w Kańkowie
  7. SP w Orle

Każda drużyna dostała pamiątkowy dyplom, dla pierwszych trzech miejsc przeznaczone zostały dodatkowo medale.

Naszą szkołę reprezentowali:

Mateusz Maliszewski, Bartosz Wasieńko, Eryk Siwiński, Klaudia Wujek, Piotr Perzyna, Patrycja Królik, Sebastian Maliszewski, Damian Bełczyński.

Opiekunem była Pani Iwona Wojciechowska.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.