Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Światowy Dzień Zdrowia

Jak co roku w kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Tematem przewodnim tegorocznych obchodów jest nadciśnienie tętnicze a hasłem ,,Zdrowe bicie serca". W związku z tym w szkole odbył się uroczysty apel poświęcony zdrowiu i profilaktyce zachowań. Uczniowie klasy III przedstawili inscenizację pt ,,Witaminki", w której przekazali wiele cennych uwag na temat znaczenia właściwego odżywiania dla zdrowia człowieka. Następnie w przedstawieniu ,,Sen Doroty" uczniowie pokazali jak należy dbać o higienę osobistą aby zapobiegać chorobom. Uczniowie uczą się i podejmują starania, aby poprawić samopoczucie i zdrowie, poznają jak zdrowiej żyć.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.