Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk

W środę 26 września pięcioro uczniów z klas II, III i IV wzięło udział w spotkaniu autorskim z Barbarą Gawryluk - pisarką, tłumaczką i dziennikarką, zorganizowanym przez Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyszkowie. Wycieczkę tę zorganizowała Ewa Jakubik, bibliotekarka szkolna. Spotkanie w sali konferencyjnej na II piętrze biblioteki zgromadziło około 100 uczestników. Po powitaniach pisarka zaprezentowała swój dorobek. Przeczytała fragment swej najnowszej książki: „Baltic, pies, który płynął na krze”, a następnie opowiedziała o serii książek o Kaktusie, których bohaterem jest również pies. Zwróciła także uwagę na wielką rolę ilustratorów przy powstawaniu książek i na pracę korektorów w końcowym etapie składania dzieła. Następnie uczniowie zadawali pytania. Można było też zakupić książki Barbary Gawryluk i otrzymać autograf. Dla szkoły została zakupiona książka „Baltic...” z autografem autorki.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.