Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Zakończenie roku szkolnego

28 czerwca 2013r.,  ostatni raz w tym roku szkolnym spotykamy się w szkole. Wiele osób się cieszy, są tacy, którzy się smucą, bo opuszczają szkolne mury. Dla wszystkich jednak zaczyna się czas zasłużonego odpoczynku. We wrześniu opaleni, uśmiechnięci i z bagażem nowych doświadczeń powrócimy do swoich klas.

Do zobaczeniaWink

Relacja fotograficzna z zakończenia roku w szkole podstawowej

Relacja fotograficzna z zakończenia roku w gimnazjum

Rozgrywki w piłkę nożną

Dzisiaj odbyły się międzyklasowe rozgrywki w piłkę nożną. Udział wzięli uczniowie klas I, II i III gimnazjum oraz klasa VI.

Oto wyniki:

miejsca chłopców:

I - kl. II

II - kl.IIIB

III - kl.IIIA

IV - kl. VI

V - kl.I

miejsca dziewcząt:

I - kl.VI

II -  kl.II

III - kl.III

Spotkanie z ks. Pawłem Rytelem

Wycieczka do Kazimierza Dolnego

W dniach 3-5 czerwca br. uczniowie klasy III, IV i V byli na wycieczce. Zwiedziliśmy Kazimierz Dolny, Sandomierz, Kozłówkę. Najwięcej wrażeń i radości dostarczyły nam wyczyny w parku linowym.

Gimnazjada

4 czerwca 2013r to dzień szczególny. Nasza szkoła była gospodarzem XIV Gimnazjady- turnieju wiedzy i sprawności o puchar Wójta Gminy Małkinia Górna. Do rywalizacji stanęli uczniowie z PG nr1, PG nr2 i PG z Prostyni. Turniej przebiegał w miłej atmosferze. Wszyscy byli bardzo waleczni. Zwyciężyli najlepsi - MY.

Gratulujemy wszystkim szkołom!!!Smile

Wycieczka klasy VI do Trójmiasta

W dniach 20-24 maja uczniowie klasy VI byli na wycieczce. Zwiedzali Gdańsk, Gdynię i Sopot.

Wspaniałe zakończenie wspólnie spędzanych chwil w szkole podstawowej. Moc wspomnień, które powrócą.

Oto fotorelacja z tej wyprawy:

Dzień Matki


Jedno jest serce, wiedz, jedno jedyne,
Co dzieli twe łzy, twoje smutki, radości.
Jedno jest serce to serce matczyne,
Pełne dobroci i pełne miłości.

Konkurs czytelniczy

Rok 2013 ogłoszony został rokiem Juliana Tuwima, w związku z czym 9 maja został przeprowadzony konkurs czytelniczy dla klas I – III pod tytułem „Wokół wierszy Juliana Tuwima” przygotowany przez bibliotekę szkolną. W jury konkursowym zasiadły: p. Ewa Jakubik – biblitekarka szkolna, p. Alicja Gąsiewska – pracownik biblioteki publicznej oraz Milena Rostek – przewodnicząca Samorządu Szkolnego Publicznego Gimnazjum. W konkursie wzięło udział 9 uczniów po troje z każdej klasy. Mieli do wykonania następujące zadania: z rozsypanki wersów ułożyć cały wiersz „Bambo”, odczytać jeden z wierszy Tuwima, uzupełnić tekst wiersza „Ptasie plotki” z lukami oraz wyrecytować wiersz „Okulary”. Najwięcej punktów otrzymała Dominika Dębowiak, drugie miejsce zajęli Magdalena Łubkowska i Piotr Perzyna, trzecią lokatę zajął Mariusz Wujek, a wyróżnienie otrzymała Julia Dłuska. Uczniowie ci zostali nagrodzeni dyplomami i książkami z wierszami Juliana Tuwima, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie batoniki.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.