Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Plan pracy świetlicy 2016/2017

od 02.01.2017r.

 

dzień

lek

cja

godziny

Klasa

l.

ucz.

Trasa odwozu

Nazwisko i imię

ponie-

działek

0

7.25-7.55

SP,PG

SP,PG

54

21

Treblinka-Poniatowo, Rytele

Bernasiuk M.

Roskosz E.

Wileńska A.

1

8.00- 8.45

 

 

 

Roskosz E.

2

8.50- 9.35

 

 

 

Roguska E.

3

9.45- 10.30

 

 

 

Żurawska E.

4

10.40- 11.25

 

 

 

Maliszewski J.

5

11.40- 12.25

 

 

 

Dąbrowska I.

6

12.30- 13.25

 

 

 

Żochowska O.

7

13.25- 14.30

IV-VI, IB

9,3

Rytele

Żochowska O.

8

14.25- 15.25

PG III

5

Kiełczew

Żurawska E.

wtorek

0

7.25-7.55

SP,PG

SP,PG

54

21

Treblinka- Poniatowo

Rytele

Maliszewski J.

Roguska E.

Wileńska A.

1

8.00- 8.45

 

 

 

Bernasiuk M.

2

8.50- 9.35

 

 

 

Roguska E.

3

9.45- 10.30

 

 

 

Dąbrowska I.

4

10.40- 11.25

 

 

 

Wileńska A.

5

11.40- 12.25

 

 

 

Wileńska A.

6

12.30- 13.15

 

 

 

Wileńska A.

7

13.15- 13.45

( 0 )

 

 

Żurawska E.

7

13.25- 14.25

V, I B

3,3

Rytele

Dąbrowska I.

8

14.25-15.25

 

 

 

Dabrowska I.

środa

0

7.25- 7.55

SP,PG

SP,PG

54

21

Treblinka- Poniatowo

Rytele

Maliszewski J.

Roguska E.

Roskosz E.

1

8.00- 8.45

 

 

 

Żochowska O.

2

8.50- 9.35

 

 

 

Żochowska O.

3

9.45- 10.30

 

 

 

Bernasiuk M.

4

10.40- 11.25

 

 

 

Żurawska E.

5

11.40- 12.25

I

4,4

1

Treblinka- Poniatowo- Złotki

Rytele

Wileńska A.

6

12.25- 13.25

0

8,4

Treblinka- Poniatowo, Złotki

Wileńska A.

7

13.25- 14.25

13.25- 14.25

IV

V-VI wdż

3

6

Rytele

Rytele

Bernasiuk M.

Wileńska A.

czwartek

0

7.25-7.55

SP,PG

SP,PG

54

21

Treblinka- Poniatowo

Rytele

Roguska E.

Wileńska A.

Żochowska O.

1

8.00- 8.45

 

 

 

Dąbrowska I.

2

8.50- 9.35

 

 

 

Maliszewski J.

3

9.45- 10.30

 

 

 

Wileńska A.

4

10.40- 11.25

 

 

 

Roskosz E.

5

11.40- 12.25

 

I-III

7

33

Rytele

Treblinka- Poniatowo- Złotki

Wileńska A.

Roskosz E.

6

12.30- 13.15

12.25- 13.25

0

8,4

Treblinka- Poniatowo, Złotki

Bernasiuk M.

Roskosz E.

7

13.25- 14.20

13.25- 13.40

V-VI

 

3,3

 

Rytele

 

Żurawska E.

Roskosz E.

8

14.20-15.25

14.20- 15.05

PG

23

Kiełczew

 

Żurawska E.

Bernasiuk M.

piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

7.25-7.55

SP,PG

SP,PG

54

21

Treblinka- Poniatowo

Rytele

Bernasiuk M.

Maliszewski J.

Roskosz E.

1

8.00- 8.45

 

 

 

Dąbrowska I.

2

8.50- 9.35

 

 

 

Wileńska A.

3

9.45- 10.30

 

 

 

Wileńska A.

4

10.40- 11.25

 

 

 

Roguska E.

5

11.40- 12.25

 

I-III

7

33

Rytele

Treblinka- Poniatowo- Złotki

Roguska E.

Żochowska O.

6

12.25- 12.40

12.25- 12.55

12.55- 13.25

0

8,4

Treblinka- Poniatowo, Złotki

Żochowska O.

Roguska E.

Wileńska A.

7

13.25- 14.30

VI

IB PG

3

3

Rytele

Rytele

Wileńska A.

8

14.20- 15.25

PG II-III

15

Kiełczew

Wileńska A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.