Company Logo

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Rok szkolny 2005/2006

W ramach obchodów rocznicy śmierci patrona naszej szkoły- Jana Pawła II- ogłosiliśmy konkurs pod hasłem:

„Przecież nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne, trwa.”

Celem  konkursu było:

  • a)      Przybliżenie uczniom osoby Jana Pawła II.
  • b)      Motywowanie młodzieży do wszechstronnego rozwoju własnej osobowości.
  • c)      Uwrażliwienie na kulturę słowa.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych  z terenu gminy Małkinia i parafii Prostyń.

Konkurs realizowany był w kategoriach:

  • prace plastyczne- (uczniowie kas 0-III ze szkoły podstawowej)- uczestnicy wykonywali pracę plastyczną związaną z obchodami rocznicy śmierci patrona szkoły;
  • prace literackie- (uczniowie klas IV- VI ze szkoły podstawowej i klasy I- III gimnazjum)- uczestnicy pisali wiersz tematycznie związany z osobą  Jana Pawła II, jego drogą życiową     od Wadowic do Rzymu oraz pozostawionym przesłaniem.
  • plan wycieczki po Polsce śladami Jana Pawła II.

Do konkursu przystąpili uczniowie z:

  • Zespołu Szkół Gminnych w Prostyni oraz:
  • -         Szkoły Podstawowej w Glinie,
  • -         Szkoły Podstawowej im. Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie
  • -         Szkoły Podstawowej w Orzełku
  • -         Szkoły Podstawowej im. Świętego Franciszka w Wólce Okrąglik
  • -         Publicznego Gimnazjum nr 1 w Małkini
  • -         Publicznego Gimnazjum nr 2 w Małkini

 

Dnia 29. 03. 2006r. Komisja w składzie:

-         Andrzej Kongiel

-         Halina Rytel - Skorek

-         Dyr. Wojciech Jakubik

oceniła prace plastyczne wykonane przez uczniów klas 0- III i ustaliła następujące wyniki:

Osoby nagrodzone:

1.      Maja Chaberska - kasa III- Szkoła Podstawowa w Kiełczewie

2.      Adriana Żochowska- klasa II- ZSG- Szkoła Podstawowa w Prostyni

3.      Sylwia Krawczykowska- klasa III- Szkoła Podstawowa w Wólce Okrąglik

Wyróżnienia:

1. Karolina Styś- klasa III – Szkoła Podstawowa w  Orzełku

2.      Bartłomiej Mrozowski- klasa III- Szkoła Podstawowa w Kiełczewie

3.      Aleksandra Jakubik- klasa I- ZSG- Szkoła Podstawowa w Prostyni

4.      Marta Wróbel- klasa 0- ZSG- Szkoła Podstawowa w Prostyni

5.      Paulina Kądziela- klasa o –ZSG- Szkoła Podstawowa w Prostyni

6.      Adam Chaberski- klasa III- Szkoła Podstawowa w Wólce Okrąglik

 

Dnia 29.03. 2006r. Komisja konkursowa w składzie:

1.      Ks. Zbigniew Średziński

2.      diakon Marcin Wojtyra

3.      Jwona Sobotka

Po zapoznaniu się z pracami zgłoszonymi w kategorii „Najciekawszy plan wycieczki po Polsce śladami Jana Pawła II” postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia następującym uczniom:

SZKOŁA PODSTAWOWA

1.      Estera Rostek – klasa V- ZSG- Szkoła Podstawowa w Prostyni

2.      Patrycja Świderska- klasa VI- Szkoła Podstawowa w Wólce Okrąglik

3.      Martyna Kozak- klasa VI- Szkoła Podstawowa w Wólce Okrąglik

GIMNAZJUM

Osoby nagrodzone:

1.      Emilia Syta, Karolina  Mikołajczyk, Klaudia Ber- (praca zbiorowa)- ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni

2.      nie przyznano

3.      Magdalena Dawidczyk- ZSG- Publiczne Gimnazjum nr 1 w Małkini Górnej

Wyróżnienia:

1.      Tomasz Kalata- klasa I- ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni

2.      Kinga Rudo – klasa I- ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni

3.      Kamil Ber- klasa III- ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni

 

Dnia 29.03.2006r. komisja konkursowa w składzie:

1.      ks. Zbigniew Średziński

2.      Alicja Gąsiewska

3.      Katarzyna Rostek

Oceniła wiersze napisane przez uczniów i zgłoszone do konkursu literackiego.

KLASY  IV- VI  SZKOŁA PODSTAWOWA

Osoby nagrodzone:

1.      Martyna Kądziela- Szkoła Podstawowa w Kiełczewie

  1. Małgorzata Walczuk- klasa V-  ZSG- Szkoła Podstawowa w Prostyni
  2. Klaudia Dyoniziak- klasa V- Szkoła Podstawowa w Orzełku
  3. Aleksandra Szulęcka- Szkoła Podstawowa w Glinie

Wyróżnienia:

  1. Katarzyna  Wróbel- Szkoła Podstawowa w Wólce Okrąglik

2.      Łukasz Jakubik- Szkoła Podstawowa w Wólce Okrąglik

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO KLASY I- III GIMNAZJUM

Osoby nagrodzone:

  1. Sylwia Roskosz-  klasa II ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni
  2. Katarzyna Treder- klasa II ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyn
  3. Karolina Zyśk- klasa I- ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni

Wyróżnienia:

  1. Emil Padewski- klasa I – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini
  2. Emil Borowy- klasa I- ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni
  3. Katarzyna Filipiak- klasa III ZSG- Publiczne Gimnazjum w Prostyni

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy !!!

14 DH "SOKOŁY"

Grafika losowa

9.jpg



Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.